Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Projekce

Služby
Projektování staveb
Zhmotníme Vaše myšlenky od studie, přes projekt až po výběrové řízení na zhotovitele stavby.
Od myšlenky k realizaci

Na začátku každého projektu je myšlenka a představa investora. My se snažíme tyto myšlenky rozvíjet, nebo pokud je potřeba, tak i usměrňovat. V rámci naší projekční činnosti se zabýváme menšímy projekty např. rekreakční objekty, rodinné domy, zateplení bytových domů apod.
Projekt připravíme na míru dle přání investora a to od studie, přes dokumentaci pro stavební úřad až po realizační dokumentaci pro provádění stavby. K domuntacím provádíme také všechny návazné činoosti jako inženýring, zajištění vyjádření dotčených orgánů a správců inženýrských sítí. Dle potřeby také připravíme všechny ostatní nezbytnosti jakou jsou radonový průzkum, hydrogeologický průzkum, statické posouzení, průkazy energetické náročnosti (PENB), rozpočty apod.

Výběr zhotovitele
Projektem to nekončí, je potřeba vybrat také vhodného zhotovitele stavby


Výběrové řízení na dodavatele stavby

Samotným projektem to nekončí. Jakmile je projekt hotov a stavební úřad vydal stavební povolení, je čas stavět. Otázka většiny investorů zní - s kým to postavit? My jednoznančou odpověď na tuto otázku nemáme, ale umíme být nápomocni v tom, aby volba zhotovitele stavby byla co možná nejvýhodnější pro stavebníka. To obnáší důkladnou kontrolu rozpočtů a výkazů výměr, obeslání vhodných stavebních firem a vyhodnocení zakázky. Ne vždy bude cena tím jediným kritériem, které bude rozhodovat o Vašem výběru a proto je mít dobré po ruce odborníka, který Vám ulehčí Vaše rozhodování a to jak na základě porovnávaných nabídek, tak i na základě osobních zkušeností.
Chtěli by jste mít také kontrolu nad Vašimi životními investicemi? Neváhejte se nás zeptat např. na rozsah nebo cenu nabízených služeb. Každá stavba je originál a tak k tomu také přistupujeme.
Rychlé odkazy
Rychlý kontakt
ravin build s.r.o.
Oderská 172, 749 01 Vítkov
+420 739 662 155
inforavin.cz
Sledujte nás
Facebook
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky