Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dozorování staveb, BOZP

Služby
Dozory staveb
Každá stavba potřebuje dohled nad kvalitou, ale také nad finacemi a my to fakt umíme. Mimo dozor také provádíme i výkon funce koordinátora BOZP na staveništi.
Dozor staveb, Moravskoslezský kraj, Ostrava, Olomouc
DOHLED nad stavbou je skutečně nutný, pokud chcete aby Vám bez velkých investic sloužila po mnoho let. To lze zajistit mnoha způsoby, ale my nabízíme ten nejosvědčenější - technický dozor stavebníka. Ať už se jedná o rodinný dům, nebo výzkumné centrum, jsme připraveni odborně dohlédnout nad samotnou relizací a přispět tak ke zhmotnění Vašich představ.
BEZPEČNOST na stavbách je dlouhodobě hodně podceňovaná, ale o to více důležitá. Děláme tedy vše pro to, aby se všichni účastníci nejen pod dobu realizace stavby, ale i po dobu životnosti stavby cítili v objektu bezpečně a ve zdraví si ho tak mohli užívat. Disponujeme osvědčením koordinátora BOZP na staveništích a také oprávněním v prevenci rizik.
FINANCE jsme vahadlem na pomyslné misce vah mezi financemi a dodaným produktem, tedy stavbou. Rozpočty a smluvní vztahy jsou na stavbě stějně důležité jako samotná realizace. Hájíme v tomto směru zájmy stavebníků, aby měli jasný přehled za co a proč platí a zdali za vydanou cenu dostanou odpovídající kvalitu.
Chtěli by jste mít také kontrolu nad Vašimi životními investicemi? Neváhejte se nás zeptat např. na rozsah nebo cenu nabízených služeb. Každá stavba je originál a tak k tomu také přistupujeme.
Rychlé odkazy
Rychlý kontakt
ravin build s.r.o.
Oderská 172, 749 01 Vítkov
+420 739 662 155
inforavin.cz
Sledujte nás
Facebook
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky