Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dotace, Nová zelená úsporám

Dotace - Nová Zelená úsporám
Dotace se stávají dnes již běžným způsobem financování investičních akcí, zejména staveb a rekonstrukcí. Sáhněte si s námi taky na ně.
Jak na dotace?
Jednou z prvních otázek, která zaznívá od našich klientů je, zdali mají šanci při rekonstrukci dotaci získat. V 90% je odpověď ANO, stačí totiž dosáhnout alespoň 20% úspory energie při prováděné rekonstrukci. Toho lze například dosáhnout výměnou oken a částečným zateplením půdy, sklepa, části venkovní stěny atd.). Neváhejte se na nás obrátit a věříme, že naše zkušenosti ze 180 projektů Vám pomohou ve Vašem rozhodování.
Rodinný dům, Opava
Zeteplení fasády, zeteplení půdy, výměna oken
NZÚ Opava
Rodinný dům, Vítkov
Zatplení fasády, výměna oken
Řadový dům, Vítkov
Zateplení fasády, výměna oken, strop suterénu
Zkušenosti našich zákazníků
V roce 2015 jsme se rozhodli pro výměnou oken. Zjistili jsme, že se dá čerpat dotace z programu NZÚ a na doporučení jsme se spojili s firmou ravin build s.r.o., která nám vypracovala celou dokumentaci a pan Vícha nám poradil jak co nejefektivněji zateplit dům, aby úspora byla co největší. Nám se do celkového zateplení moc nechtělo, ale nakonec jsme dali na jeho rady. Dotaci jsme získali bez problémů a nyní si úsporu na vytápění nemůžeme vynachválit. Děkujeme.
Papežovi, Opava

Oceňuji naprostou profesionalitu společnosti ravin build. Nejen že mi zprostředkovali samotnou koupi domu, nabídli mi zároveň komplexní řešení při jeho revitalizaci.  I přes menší prvopočáteční nedůvěru k samotnému projektu zelená úsporám a také nedostatek finančních prostředků, mi ravin build umožnil rozdělit projekt do tří fází. Zateplení severní strany domu, střechy a sklepů spolu s výměnou oken ve fázi I., následná výměna oken ve fázi II. a fáze III s realizací do 10 měsíců poté s kompletním zateplením spolu s fasádou domu.  Zařídili vše, a to počínaje vypracováním projektu, žádosti, výběrem dodavatelů až po samotnou realizaci, a to včetně kompletní dokumentace.  A samotné dotace?  Po zaslání veškeré dokumentace jsem měla do 60 dnů peníze na mém účtu.  A mé náklady na vytápění se tak snížily o 70%. Upřímně děkuji a přeji hodně úspěšných projektů a spokojených zákazníků.
Zdenka Hegarová, Vítkov

Dlouho jsem uvažoval o výměně oken a zateplení fasády na mém rodinném domě. Dozvěděl jsem se o možnosti dotace a tak jsem se spojil s firmou ravin build s.r.o. Po konzultaci a předběžných výpočtech jsme zjistili, že nedosáhnu 20% úspory a tak jsme společně přistoupili ještě k zateplení části stropu v suterénu. Takto jsme na dotaci dosáhli a vše proběhlo hladce. Nyní si už jen užívám teplo v zimě a chládek v létě. Mohu jen doporučit!
Kořínek, Vítkov
Rychlé odkazy
Rychlý kontakt
ravin build s.r.o.
Oderská 172, 749 01 Vítkov
+420 739 662 155
inforavin.cz
Sledujte nás
Facebook
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky